Hindistan cevizinin coco lifinden esinlendik ve Türkiye’de ilk
COCO paspaslarını sizin için ürettik.

Congrass Coco dış mekan yollukları, coco lifinden esinlenerek sentetik olarak üretilmektedir.
Coco lifleri, Hindistan cevizinin sert kabuğunun dışında bulunan liflerin deniz suyu ile ayrıştırılmasından elde edilmektedir.

Neden Congrass Coco
dış mekan yollukları tercih edilmelidir?

Çünkü Congrass Coco dış mekan yollukları, son teknoloji ile donatılmış AR-GE laboratuvarlarında, kalite kontrol sistemi ile en ince ayrıntısına kadar araştırılır, geliştirilir, ihtiyacı maksimum düzeyde karşılayacak verilerle “Coco lifinden” esinlenerek sentetik olarak üretilir.

Congrass, kendi entegre tesislerinde üretimini gerçekştirdiği tüm ürünlerinde doğal, antialerjik, geri dönüşümlü hammaddeleri tercih etmektedir. Çevreye duyarlı ve insan sağlığı için güvenilir olan bu ürünler tüm dünyada tercih edilmektedir.

Congrass Coco dış mekan yollukları, birbirinden farklı iç ve dış yaşam alanlarının dekorasyonuna uygun olarak değişik renklerde ve değişmeyen kalitesi ile üretilmektedir.

Kullanıldığı alanları canlandırır, sağladığı temizlik ile mekanların temizliğine büyük oranda yardımcı olur. Su ile kolayca temizlenebilen Congrass Coco dış mekan yollukları, geniş ürün yelpazesiyle yaşam alanlarında güvenle kullanılır, estetik görüntüsü ile tercih edilir.

Teknik Özellikler

Coco Halı
Hav yüksekliği (mm) 7
Hav Ağırlığı (gr/m2) 750
Toplam Ağırlık (gr/m2) ± 8 2930
Birinci Taban Türü PES Tüylü Siyah
Birinci Taban Ağırlığı (gr/m2) 180
İkinci Taban  Türü PVC
İplik Cinsi PP 4000 dtex renkli
Ürün Renkleri Bordo-Kırmızı-Kahve-Antrasit-Yeşil-Turkuaz
Genel Özellikler Çamuru temizler, leke tutmaz • Alev almaz • Kolay temizlenebilir • İklim koşullarına
dayanıklıdır • Bakteri ve küf barındırmaz • Kanserojen değildir.

Ürün Kullanım ve Bakım Önerileri

Ürünün uygulanacağı alanın mevcut altyapısı Confetti Halı San. A.Ş. tarafından kontrol edilmeli, yapılmalı veya tavsiye edeceği yetkili kişilere yaptırılmalıdır. Zemin uygunluğu için yazılı “Onay” alınmalıdır.

Yumuşak toprak zemin ürün uygulamasına elverişli olmayabilir. Sert ve düz bir toprak zemin tercih edilmelidir, beton zemin en ideal uygulama alanıdır.

Dış mekanlarda kullanılan ürünler, atılan pislikleri ve havadaki tozu toplarlar. Kullanım sıklığına bağlı olarak ürün üzerindeki pislikler manuel olarak uygun bir fırça yardımı ile ya da kullanımı uygun elektrik süpürgesi ile yabancı maddelerden temizlenmelidir.

Sıcak havalarda uygulama alanının haftada 4 kez sulanması gerekmektedir.

Ürünün uygulandığı alana hayvan girmemelidir.

Montajı tamamlanan ürünün üzerine iskele v.s. kurulmamalı, belirtilen ağırlığın üzerindeki iş makineleri, bakım/onarım araçları alınmamalıdır.

Ürün üzerinde sivri uçlu, çivili ayakkabılarla, aksesuarlarla gezilmemelidir.

Ürünün uygulaması tamamlandıktan sonra açıkta kalan kenarlarda hareketlilik fazla ve tutkalın yeterli olmayacağı durumlar varsa metal profil ile ürünün zemine montajı tamamlanmalıdır.

Ürünün hammeddesi petroldür bu nedenle yanıcı/yakıcı maddelerden uzak tutulmalıdır.

Congrass sentetik çim sahalarının yıllık periyodik bakımları takip edildiği takdirde soğuk ve karlı havalarda zarar görmeyecektir, yine de bazı bölgelerde hava koşullarına bağlı çim ipliklerinde donmalar olabilir. Buz veya karın müdahale ile yüzeyden kaldırılması sentetik çimlere zarar verebilir. Çİm sahanızın kar ve buz temizliğinin maçlardan hemen önce yetkili birimler tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz. Soğuk hava şartlarında halı sahanizda tuzlama yapılırken, kar temizleme makinesi kullanmadan önce ve sahanız üzerinde herhangi bir kimyasal madde kullanımı öncesinde Confetti Halı San. A.Ş. ile iletişime geçiniz.

Start typing and press Enter to search